TÜM SEKTÖRLER

Diğer

Turizm, dış ticaret ve besicilik alanlarında da şirket faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Turizm

  01

Milta Marina Bodrum

Milta Turizm İşletmeleri A.Ş.

Yüksek kalite standartları ile 20 yılı aşkın süredir Ege ve Akdeniz'in en prestijli marinaları arasında yer alan Milta Bodrum Marina, farklı hizmet anlayışı ile uluslararası platformda önemli bir marka. Bodrum’un kalbinde, eşsiz şehir içi konumu ve kaliteli hizmete önem veren deneyimli kadrosu ile denizcilerin dört mevsim durağı.

Denizde 425, karada 50 yata teknik servis, 7/24 güvenlik ve sağlık hizmetlerini sunarken, kaliteli yeme içme mekanları, eğlence ve sosyal mekanları, seçkin markaları bir araya getiren çarşısı ile Milta Bodrum Marina, denizde gönüllü can kurtarma ekibi, deniz ambulansı ve yelken kulübünü bünyesinde barındıran tek marina olma özelliğini de taşıyor.

Yüksek standartları ve çevreye verdiği önemle yurt içi ve yurt dışındaki saygın konumunu 1997’den beri her yıl aldığı “Ulusal Mavi Bayrak” ödülü ve hak kazandığı 5 Altın Çıpa Uluslararası Kalite Ödülü ile pekiştiriyor.

Geliştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle çocuklarda doğa ve çevre bilincinin oluşmasına katkı sağlayan Milta Bodrum Marina, her yıl aldığı En İyi Çevre Bilinçlendirme Etkinlikleri Ödülü’nü de başarıyla taşımaya devam ediyor.

denizde

425

karada

50

yat bağlama kapasitesi

%98

sezonda doluluk oranı

175

bir günde tekne hareketi

  02

Işıl Club Bodrum

Marlin Otelcilik ve Turzim A.Ş.

Bodrum’da yer alan Işıl Club, kurulduğu 1985 yılından bugüne çok uluslu misafir yelpazesiyle hizmet veriyor. Bodrum’un kendini yüksek misafir memnuniyeti sunmaya adamış sayılı 5 yıldızlı otellerinden biri olarak, devamlı gelen misafir oranı da en yüksek tesisler arasında.

  03

Marina Vista

Marlin Otelcilik ve Turzim A.Ş.

Geçmişiyle Bodrum’un en köklü otellerinden biri olan Marina Vista, yıllardır sürdürdüğü kusursuz hizmet anlayışını yenilenen dekorasyonu ile birleştiriyor. Bodrum’un kalbinde 12 ay boyunca hizmet veren Milta Bodrum Marina ile komşu olan Marina Vista, tek adımda Bodrum’un tüm restoranlarına, kafelerine, mağazalarına ve yat limanına ulaşma imkanı sağlıyor.

Misafirlerine bir otelden çok daha fazlasını vadederken, her türlü ihtiyaca cevap veren modern odalarıyla evden uzakta ‘ev huzuru’ sunuyor; lezzetli yemekleri ve çiçeklerle bezenmiş botanik bahçesinde havuz başı keyfi ile bu huzuru pekiştiriyor. Sahip olduğu profesyonel ekibi ve sıcakkanlı personeli ile her geçen yıl hizmet kalitesini daha da yükselten Marina Vista, Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası Ödülü, booking.com Müşteri Memnuniyeti Ödülü, Hotels.com Excellence & Loved by guests Ödülü ile Expedia.com Excellence Ödülü’nün sahibi.

  04

Neta Havacılık

Neta Yönetim Danışmanlık Havacılık Hizmetleri A.Ş.

Neta Havacılık, bugüne kadar 7 bin saatten fazla uçuş gerçekleştiren Falcon F2000LXS 2016 model uçak ile yurt içi ve yurt dışı hava taksi taşımacılığı hizmeti sunuyor. Şirket, kurulduğu 2002 yılından bugüne, ülkesinde ve bölgesinde tanınmış iş insanlarının ilk tercihi olmayı sürdürüyor.

Dış Ticaret

  05

Doğan Dış Ticaret

Temel faaliyet alanı hammadde tedariği olan Doğan Dış Ticaret (DDT), uhdesindeki kâğıt, karton ve ambalaj ürünleri mümessillikleri ile piyasaya hizmet veriyor. Faaliyetlerinin bir kısmı gazete, dergi ve kitap gibi basılı yayın pazarına yönelik olan DDT, ambalaj ürünleri ve karton sektöründe yeni ürünlerle bu alandaki portföyünü geliştirerek, üretici firmalara hammadde tedarik hizmeti konusunda çözüm ortaklığı yapıyor.

Besicilik

  06

Kelkit Besi

Gümüşhane’nin Kelkit Havzası'nda sürdürülebilir tarımsal bir model oluşturmak ve bölgesel kalkınmayı tetiklemek amacıyla 2002’de organik süt üretimi için kurulan Doğan Organik Süt Sığırcılığı İşletmesi, bölge halkının ekonomik gelişimlerini sürekli kılmak amacıyla 2018 yılı itibariyle, faaliyet konusunda değişikliğe giderek, sığır besiciliğine geçti.

Kelkit’in ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine büyük önem veren Kelkit Besi, bölge çiftçisinin piyasa koşullarında en az sorunlu ürünü tercih etmesi yerine, katma değeri yüksek bir ürün yetiştirerek hem kendi hem de Kelkit’in ekonomisinde fayda sağlamasını amaçlıyor.

Kelkit Besi’nin bir diğer amacı ise Türkiye’de kırmızı et açığını kapatmaya destek olmak.