TÜM SEKTÖRLER

Gayrimenkul Yatırımları

2004 yılında motorlu taşıtların pazarlamasını gerçekleştirmek için kurulan D Gayrimenkul, 2018’de gayrimenkul sektörüne adım atarak, faaliyetlerini yurt içi ve dışında gayrimenkul kiralama, alım ve satım olarak genişletti.

76.328 m2

Trump Ofis & Trump AVM
toplam kiralanabilir alan

36

Trump Ofis kat sayısı

9 Milyon

Trump AVM
yıllık ortalama ziyaretçi sayısı

  01

Trump Towers İstanbul

D Gayrimenkul Yatırımları ve Ticaret A. Ş.

Dünyanın en büyük gayrimenkul şirketlerinden Trump International’dan isim hakkı alınarak hayata geçen Trump Towers İstanbul, dünyaca ünlü mimar Brigitte Weber imzalı ikonik mimarisi, özgün iç dizaynı, yüksek teknolojik özellikleri ile farklı bir yaşam deneyimi sunuyor. İstanbul’un merkezi Mecidiyeköy’de yükselen Trump Towers İstanbul çatısı altında, 36 katlı ofis binası ve beş kata yayılan Trump Alışveriş Merkezi bulunuyor.

35 bin metrekarelik toplam kiralanabilir alanı ile iş ve sosyalleşmeyi bir arada sunan Trump Ofis Kulesi, iç tasarımdan teknolojik donanıma tamamen çalışanların rahatı düşünülerek tasarlandı. Tek katta 1000 metrekareye kadar farklı ofis kullanım alternatifleri sunan Trump Ofis Kulesi, özel resepsiyon ve servis, vale gibi hayatı kolaylaştıran yönetim hizmetleri ile ayrıcalıklı bir çalışma ortamı vadediyor.

  02

Trump Alışveriş Merkezi

D Gayrimenkul Yatırımları ve Ticaret A. Ş.

Trump Alışveriş Merkezi’nin çatısı altında yaklaşık 140 mağaza, 500 kişilik tiyatro salonu, spor ve sinema kompleksi, 9 bin metrekarelik çocuk katı Trumpland, açık hava sosyal yaşam alanı Trump Cadde ve Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo da yer alıyor. İçinden metro ve metrobüs ulaşım hatlarına direkt bağlantı tüneli bulunan Trump AVM, yılda 9 milyon ziyaretçiyi ağırlarken, yaptığı revizyonlar, düzenlediği etkinlikler ve gerçekleştirdiği pazarlama faaliyetleriyle ziyaretçi sayısını düzenli olarak arttırmayı, ciro rakamlarını yükseltmeyi sürdürüyor.

  03

Milpa

1980 yılında motorlu taşıtların ve dayanıklı tüketim mallarının doğrudan pazarlamasını gerçekleştirmek amacıyla kurulan Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş., yıllar içinde faaliyetlerini, elektronik eşyadan otomobile, bilgisayardan gayrimenkule birçok sektöre yaygınlaştırdı. Milpa, farklı sektörlerde edindiği 39 yılı aşkın deneyimi, değişimlere kolaylıkla uyum sağlayan yönetim anlayışı ve donanımlı ekibiyle pazarlama gibi rekabet koşullarının zorlu olduğu bir alanda, istikrarlı ve dengeli bir büyüme sergiliyor.

2000’li yıllarda gayrimenkul sektörüne odaklanan Milpa’nın yapımını üstlendiği ve tamamladığı gayrimenkul projeleri ile ilgili satış ve pazarlama faaliyetleri devam ediyor.