TÜM SEKTÖRLER

Otomotiv Ticaret & Pazarlama

Doğan Holding’in ilk iştiraklerinden olan otomotiv ticaret ve pazarlama operasyonları, 2015 yılında Suzuki distribütörlük anlaşması ve bünyesine dahil ettiği yeni markaları ile otomobil, motosiklet ve ikinci el araç pazarlarında yoluna devam ediyor.

Jimny

yılın şehir otomobili
(2019)

Vitara

kendi sınıfında en çok satan otomobil
(2017-2018)

Swift

dünyada
6 milyondan fazla sattı

  01

Suzuki

3.2 milyon adetlik üretimiyle dünyanın en önemli 8’inci otomotiv markası olan Suzuki, 35 yıldır Türkiye’de. 2015 yılının ikinci yarısından itibaren Doğan Holding bünyesinde Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. olarak faaliyet göstermeye başladı ve kuruluşunu takiben hızla yeniden yapılandı.

Şirketin önceliği, Suzuki markalı otomobil, motosiklet ve deniz motorlarında mevcut ve potansiyel müşterilerin mutluluğunu ve Suzuki markasına olan bağlılığını devam ettirmek. Suzuki bu amaçla satış ve satış sonrası hizmetlerde süreklilik sağlamayı hedefliyor.

Kullanılmış Oto / Moto Hizmeti

Suzuki Onaylanmış Oto, kapsamlı ekspertizler sonucunda ikinci el pazarına, test sürüşü imkanı ve iade garantisi gibi ayrıcalıklı hizmetlerle garantili otomobiller sunuyor.

Suvmarket (suvmarket.com), Türkiye’de hızla büyüyen ikinci el otomotiv pazarı ile satışı en çok artış gösteren otomobil sınıfı SUV`lerin buluştuğu bir girişim. İkinci el pazarında özellikle SUV sınıfına odaklanan Suvmarket, henüz 2019 yılının son çeyreğinde faaliyete geçmiş yeni yapılandırdığımız faaliyetlerimizden. Suvmarket özenle seçilmiş SUV modelleri alıp itinalı bir süreç ile satışa hazırlıyor ve garantili olarak yeni sahibi ile buluşturuyor.

Kiralama ve Üyelik Hizmetleri-kiralamanın Suzuki yolu da diyebileceğimiz- SuzukiSenin, üyelik modeliyle esnek bir uzun dönemli kiralama hizmeti sunmayı amaçlıyor. Halen pilot uygulama döneminde olan SuzukiSenin’in 2020 itibarı ile yaygınlaştırılması planlanıyor.

  02

Trend Motosiklet

Doğan Grubu, Avrupa’nın lider ve dünyanın önde gelen İtalyan motosiklet markaları Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi’yi otomotiv grubu çatısı altına dahil ederek oyun alanını genişletti. 1946 yılında yolculuğuna başlayan efsanevi Vespa, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’nin de en çok sevilen motosiklet markası.