TÜM SEKTÖRLER

Gayrimenkul Yatırımları

2004 yılında motorlu taşıtların pazarlamasını gerçekleştirmek için kurulan D Gayrimenkul, 2018’de gayrimenkul sektörüne adım atarak, faaliyetlerini yurt içi ve dışında gayrimenkul kiralama, alım ve satım olarak genişletti.

76.328 m2

Trump Ofis & Trump AVM
toplam kiralanabilir alan

36

Trump Ofis kat sayısı

denizde

425

karada

50

Milta Bodrum Marina
yat bağlama kapasitesi

01

Trump Towers İstanbul

D Gayrimenkul Yatırımları ve Ticaret A. Ş.

Dünyanın en büyük gayrimenkul şirketlerinden Trump International’dan isim hakkı alınarak hayata geçen Trump Towers İstanbul, dünyaca ünlü mimar Brigitte Weber imzalı ikonik mimarisi, özgün iç dizaynı, yüksek teknolojik özellikleri ile farklı bir yaşam deneyimi sunuyor. İstanbul’un merkezi Mecidiyeköy’de yükselen Trump Towers İstanbul çatısı altında, 36 katlı ofis binası ve beş kata yayılan Trump Alışveriş Merkezi bulunuyor.

35 bin metrekarelik toplam kiralanabilir alanı ile iş ve sosyalleşmeyi bir arada sunan Trump Ofis Kulesi, iç tasarımdan teknolojik donanıma tamamen çalışanların rahatı düşünülerek tasarlandı. Tek katta 1000 metrekareye kadar farklı ofis kullanım alternatifleri sunan Trump Ofis Kulesi, özel resepsiyon ve servis, vale gibi hayatı kolaylaştıran yönetim hizmetleri ile ayrıcalıklı bir çalışma ortamı vadediyor.

02

Trump Alışveriş Merkezi

D Gayrimenkul Yatırımları ve Ticaret A. Ş.

Trump Alışveriş Merkezi’nin çatısı altında yaklaşık 140 mağaza, 500 kişilik tiyatro salonu, spor ve sinema kompleksi, 9 bin metrekarelik çocuk katı Trumpland, açık hava sosyal yaşam alanı Trump Cadde ve Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo da yer alıyor. İçinden metro ve metrobüs ulaşım hatlarına direkt bağlantı tüneli bulunan Trump AVM, yılda 9 milyon ziyaretçiyi ağırlarken, yaptığı revizyonlar, düzenlediği etkinlikler ve gerçekleştirdiği pazarlama faaliyetleriyle ziyaretçi sayısını düzenli olarak arttırmayı, ciro rakamlarını yükseltmeyi sürdürüyor.

03

Milta Bodrum Marina

Milta Turizm İşletmeleri A.Ş.

Yüksek kalite standartları ile 20 yılı aşkın süredir Ege ve Akdeniz'in en prestijli marinaları arasında yer alan Milta Bodrum Marina, farklı hizmet anlayışı ile uluslararası platformda önemli bir marka. Bodrum’un kalbinde, eşsiz şehir içi konumu ve kaliteli hizmete önem veren deneyimli kadrosu ile denizcilerin dört mevsim durağı.

Denizde 425, karada 50 yata teknik servis, 7/24 güvenlik ve sağlık hizmetlerini sunarken, kaliteli yeme içme mekanları, eğlence ve sosyal mekanları, seçkin markaları bir araya getiren çarşısı ile Milta Bodrum Marina, denizde gönüllü can kurtarma ekibi, deniz ambulansı ve yelken kulübünü bünyesinde barındıran tek marina olma özelliğini de taşıyor.

Yüksek standartları ve çevreye verdiği önemle yurt içi ve yurt dışındaki saygın konumunu 1997’den beri her yıl aldığı “Ulusal Mavi Bayrak” ödülü ve hak kazandığı 5 Altın Çıpa Uluslararası Kalite Ödülü ile pekiştiriyor.

Geliştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle çocuklarda doğa ve çevre bilincinin oluşmasına katkı sağlayan Milta Bodrum Marina, her yıl aldığı En İyi Çevre Bilinçlendirme Etkinlikleri Ödülü’nü de başarıyla taşımaya devam ediyor.

04

Double Tree by Hilton Bodrum Marina Vista

Marlin Otelcilik ve Turizm A.Ş.

Hilton ve Doğan Grubu, stratejik iş ortaklıkları kapsamında, geçmişiyle Bodrum’un en köklü otellerinden biri olan Bodrum Marina Vista ile iş birliği gerçekleştirdi. Bu kapsamda Bodrum Marina Vista artık Double Tree by Hilton Bodrum Marina Vista olarak hizmet vermeye devam edecektir. Bodrum’un kalbinde 12 ay boyunca hizmet veren Milta Bodrum Marina ile komşu olan Double Tree by Hilton Bodrum Marina Vista, tek adımda Bodrum’un tüm restoranlarına, kafelerine, mağazalarına ve yat limanına ulaşma imkanı sağlıyor.

Sahip olduğu profesyonel ekibi ve sıcakkanlı personeli ile her geçen yıl hizmet kalitesini daha da yükselten Double Tree by Hilton Bodrum Marina Vista, Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası Ödülü, booking.com Müşteri Memnuniyeti Ödülü, Hotels.com Excellence & Loved by guests Ödülü ile Expedia.com Excellence Ödülü’nün sahibi.

05

Milpa

Doğan Grubu’nun en köklü markalarından biri olan, yüz binlerce aileye ulaşmış ve tüketicinin güvenini kazanmış Milpa, 40 yılı aşkın süredir her türlü nakil vasıtaları, gayrimenkul, dayanıklı ve dayanıksız tüketim malzemeleri ile benzer malların pazarlanması konusunda faaliyet göstermiştir. Bugüne kadar binlerce aileyi ev ve otomobil sahibi yaparak aynı zamanda beyaz eşyadan, elektroniğe, bilgisayardan cep telefonuna kadar geniş yelpazede ürün satışı sağlanmıştır. Değişen koşullara hızlı uyum sağlayan ve müşteri odaklı yapısıyla, mevcutta gayrimenkul pazarlama ve ikinci el scooter motosiklet satışıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugüne kadar elde edilen başarılarda yatırımcısına duyduğu sorumlu yaklaşım anlayışıyla, değerleri doğrultusunda faaliyetlerine devam eden Milpa, geçmişinden aldığı güç, güvenilir marka imajı ve yenilikçi bakış açısıyla daha uzun yıllar farklı faaliyet alanlarında varlık göstermeyi hedeflemektedir.