GAYRİMENKUL VE OTOMOTİV PAZARLAMA

SUZUKI MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA A.Ş.

Suzuki
Suzuki Motorlu Araçlar
Pazarlama A.Ş.
Adres
Acıbadem Mahallesi Alidede Sokak No:4 34718 Kadıköy İstanbul
Tel
0850 266 53 00

2015 yılının ikinci yarısından itibaren Doğan Holding bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (“Suzuki”) kuruluşunu takiben hızla yeniden yapılanmıştır. Şirket’in önceliği Suzuki markalı otomobil, motosiklet ve deniz motorlarında mevcut ve potansiyel müşterilerin mutluluğunu ve Suzuki markasına olan bağlılığını devam ettirmektir. Suzuki bu amaçla satış ve satış sonrası hizmetlerde süreklilik sağlamayı hedeflemektedir.

Suzuki’nin otomotiv dünyasına adını yazdırdığı SUV modeli Suzuki Vitara, 2017 yılında kompakt boyutları ve ekonomik avantajlarıyla kendi sınıfında Türkiye'nin en çok tercih edilen SUV modeli olmuştur. 2016 yılında tamamen yenilenen ve yepyeni teknoloji, konfor ve güvenlik donanımları ve tasarım özellikleriyle ön plana çıkan Suzuki Vitara, 2017 yılında 3.924 adetlik satış rakamıyla, sınıfında Türkiye'nin en çok tercih edilen SUV'u olmuştur. Bu satış performansı sonucunda Suzuki Türkiye, Avrupa bölgesinde Vitara satışlarını en iyi artıran ülke seçilmiş ve ödüle layık görülmüştür.

Yeni nesliyle tüm otomobilseverler tarafından büyük beğeni ve ilgiyle karşılanan Vitara'nın, 2018 yılında da başarısını devam ettirmesi hedeflenmektedir.

© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.