TURİZM

Marlin Otelcilik ve Turizm A.Ş.

Işıl Club Bodrum

Işıl Club Bodrum, kurulduğu 1985 yılından bu yana müşteri odaklı yaklaşımı, geniş hizmet yelpazesi, konforu ve kalitesiyle Bodrum bölgesinin tercih edilen işletmelerinden biri haline gelmiştir.

Uzun yıllardır verdiği kaliteli hizmet ve yüksek misafir memnuniyeti ile hem yerli hem de yabancı misafirlerin sadakatini kazanan Işıl Club Bodrum, 2017 yılında da turizm sektörünün saygın anket sitelerinden misafir memnuniyeti alanında ödüle layık görülmüştür. Işıl Club Bodrum, Belçika pazarında TUI’nin Türkiye’de en çok sattığı otel olma başarısını göstermiştir.

Işıl Club Bodrum, “tripadvisor.com” tarafından mükemmellik sertifikasına layık görülürken, “holidaycheck.com” tarafından da en çok tavsiye edilen tesisler arasında gösterilmiştir. Misafirlerin memnuniyet ve yorumlarının tesisin gelişmesine sağladığı katkının bilincinde olan Işıl Club, online olarak tüm misafir yorumlarının anında görülüp yönetilebildiği Trustyou firması ile anlaşma sağlamıştır.

Yıllık denetimlerdeki başarısıyla HACCP kalite güvence belgesine “Silver’’ statüsünde hak kazanan Işıl Club Bodrum, her yıl olduğu gibi 2017 yılında da “Ulusal Mavi Bayrak” ödülüne hak kazanmış ve T.C. Sağlık Bakanlığı Muğla Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından da “Temiz Havuz Sertifikası”na layık görülmüştür.

Marina Vista

Müşterilerine 12 ay boyunca hizmet veren Marina Vista, Milta Bodrum Marina karşısında bulunan merkezi konumu ile yıllardır tercih edilen bir oteldir. Marina Vista, huzurlu ortamı ve butik hizmet anlayışıyla misafirlerinden tam not alırken, özenle döşenmiş odaları, restaurantı, havuzu, botanik bahçesi ve sıcakkanlı personeli ile ayrıcalıklı bir tatil sunmaktadır. Marina Vista sahip olduğu profesyonel ekibi ile hizmet kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir.

2017 yılının elverişsiz koşullarına rağmen Marina Vista yurt dışında “tripadvisor.com”, “holidaycheck.com” ve “Booking.com” gibi turizm sektörünün güvenilir anket sitelerinden misafir memnuniyeti alanında mükemmellik sertifikaları almaya hak kazanmıştır.

Marina Vista’nın otel konuklarının %70’i Türk misafirlerden oluşmakta ve bunun %40’ını da tekrar eden misafirler oluşturmaktadır.

© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.