MEDYA

Doğan Yayın İlkeleri

Doğan Holding’in medya alanındaki misyonu haber, eğlence ve eğitim için içerik ve medya araçları üretmek, geliştirmek ve bunları hizmet sunduğumuz kitlelere en yaratıcı şekillerde ulaştırmaktır.

Doğan’ın yayın kuruluşları küresel düzeyde her türlü mecradan, 7 gün 24 saat boyunca, her formda ve birçok farklı dilde özel haber, içerik ve hizmet sunan; gündemi belirleyen, okuru ve izleyicisiyle diyaloğa giren ve hayatlarına değer katan kuruluşlardır.

Ortak değerleri, yayıncının ve çalışanların en önemli ortak varlığı, yayın ilkelerinin temelidir. Ortak değerleri, aynı zamanda, okur ve izleyicisiyle arasındaki sözleşmenin de esasını oluşturur.

Doğan’ın yayın kuruluşları okur ve izleyicilerine mümkün olan en iyi kalitede, meslek etik ilkelerine uygun, yaratıcı, zaman zaman kalıp ve gelenekleri kıran, ama her zaman okur ve izleyicilerine saygılı bir yayıncılık faaliyeti vaad eder.


Görsel ve İşitsel Basın Yayın İlkeleri

Yazılı Basın Yayın İlkeleri
Adobe Acrobat Reader PDF uzantılı dosyaları görüntüleyebileceğiniz ve yazıcıdan çıktı alabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Programı yüklemek için buraya tıklayınız.
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.