HAKKINDA

Grubu Tanıyalım

60 yılı yakın süredir Türkiye ekonomisine değer katan Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., iş dünyasına ilk adımlarını, Onursal Başkan Aydın Doğan’ın 1959 yılında Mecidiyeköy Vergi Dairesi’ne kaydolması ve 1961’de otomotiv alanında ilk şirketini kurması ile atmıştır. Bugün Doğan Grubu şirketleri faaliyette bulundukları medya, enerji ve perakende sektörleri başta olmak üzere sanayi, otomotiv ve gayrimenkul pazarlama, turizm ve finansal hizmetler alanlarında yenilikçi vizyonları ile öncü rol üstlenmektedir.

Esnek yönetim yapılarıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen Grup şirketleri, bu anlayışı kurum kültürünün değişmez parçaları olan şeffaf iletişim ve etkin ekip çalışması ile başarılı bir biçimde sentezlemektedir. Doğan Grubu’nun, bünyesinde yer alan tüm şirketleriyle birlikte uyguladığı kurumsal ve etik değerleri, iş dünyasındaki diğer kurumlara da örnek teşkil etmektedir.

Üretim ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Doğan Grubu, tüm sektörlerde yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Grup, ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği geniş coğrafyada, uluslararası gruplarla kurduğu stratejik işbirlikleri ile faaliyetlerini etkin biçimde yürütmektedir.

Her biri alanında donanımlı ve yetkin insan kaynağı, Doğan Grubu’nun bugüne kadarki başarısında en önemli paya sahiptir. Grup, müşterek yönetime tabi ortaklıkları ile birlikte 9 bini aşkın kişiye sağladığı doğrudan iş imkânıyla ülke istihdamını destekleyen en önemli güçlerden biri konumundadır.

© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.