BASIN ODASI

Haberler & Bültenler

 • Doğan Holding’de üst düzey atama
  21.02.2017

  Doğan Holding Şirketler Grubu Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği ve İcra Kurulu Başkan Vekilliği’ne 20 Şubat 2017 tarihi itibari ile Yağmur Şatana atandı.

  devamı
 • Karikatür Oscarları sahipleriyle buluştu
  24.11.2016

  Aydın Doğan Vakfı tarafından bu yıl 33’üncüsü düzenlenen “Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması”nın kazananları 22 Kasım’da gerçekleştirilen törende ödüllerine kavuştu.

  devamı
 • Doğan Holding sürdürülebilirlik endeksine girdi
  25.10.2016

  BORSA İstanbul’un şirketlerin kurumsal şeffaflık, hesap verebilirlik ve sürdürülebilirlik konularında başarısına göre yer almalarını sağladığı BİST Sürdürülebilirlik Endeksi’ne Doğan Holding de katıldı.

  devamı
 • Küresel barış anahtarı eğitimde cinsiyet eşitliği
  12.10.2016

  11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü dolayısıyla Aydın Doğan Vakfı ve Birleşmiş Milletler ortaklığıyla gerçekleştirilen ‘Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar’ konferansında kız çocuklarının sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu.

  devamı
 • Elimizin uzandığı her kız çocuğuna yardım etmeye devam edeceğiz
  11.10.2016

  Birleşmiş Milletler (BM) ve Aydın Doğan Vakfı’nın girişimleriyle, Dünya Kız Çocukları Günü Konferansı, "Güçlü Kızlar, Güçlü Yarınlar: Kapsayıcı ve Kaliteli Eğitim ile Çocuk Yaşta Evliliğe Son" ana temasıyla İstanbul’da düzenleniyor.

  devamı
 • Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı: Müştereklerimizi yeniden keşfedelim
  06.10.2016

  Ortak Değerler Hareketi - Müştereklerimizi Keşfedelim ve Geleceğe Birlikte Yürüyelim’ projesi ile ortak bir Türkiye hayali için harekete geçtiklerini belirten Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, "Güven ve iyi niyet tohumlarını da müştereklerimizi konuşarak, hatırlayarak ekebiliriz. Bizi biz yapan, Türkiyeli yapan ortak değerimiz" dedi.

  devamı
 • Geleceğe birlikte yürüyelim
  12.09.2016

  Doğan Grubu, bir yıldır önemli bir proje üzerinde çalışıyor. Projenin amacı ortak değerlerimizin, müştereklerimizin yeniden konuşulmaya başlanması, hatırlanması, önemsenmesi ve geliştirilmesi. Hürriyet, Kurban Bayramı’nda bu projenin bir adımı olarak Türkiye’nin bir grup kanaat önderi, farklı alanlardan seçkin temsilcileri ve aynı zamanda kültür sanat insanlarıyla ortak değerlerimiz üzerinde bir diyalog zeminini başlattı.

  devamı
 • Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu
  14.06.2016

  Aydın Doğan Vakfı tarafından bu yıl 33’üncüsü düzenlenen, Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması’nın Seçici Kurulu, finale kalan 234 karikatürü değerlendirdi. Yatağındaki Avrupalıların uykularının kaçmasına yol açan, yorgan üstündeki mülteci kayığı karikatürü, İtalyan Marco De Angelis’e birinciliği kazandırdı.

  devamı
 • Ekonomide Yılın İş İnsanları 2016' ödülleri sahiplerini buldu
  26.05.2016

  Ekonomist Dergisi'nin bu yıl 25'incisini düzenlediği "Ekonomide Yılın İş İnsanları 2016" ödülleri, törenle sahiplerini buldu. Törende “Digital Dünya'da liderlik" başlıklı bir konuşma yapan Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, “Yılın İş insanı" ödülüne layık görülen geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç adına ödülü eşi Caroline Koç’a verdi.

  devamı
 • Doğan Grubu’ndan Açıklama
  11.01.2016

  HDP Eş Genel Başkanı Sayın Selahattin Demirtaş’ın, Partisinin İstanbul İl Kongresinde Doğan Grubu ile ilgili beyanları spekülatif nitelikte olup, gerçekleri yansıtmamaktadır. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi adına aşağıdaki açıklamanın yapılması zorunlu görülmüştür.

  devamı
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Sonraki > 
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.