BASIN ODASI

Haberler & Bültenler

 • Ortak değerlerimiz hepimizin vazgeçilmezi
  23.05.2017

  Doğan Holding öncülüğündeki Türkiye Değerler Araştırması gösterdi ki adalet, ahlak, güven, saygı, dayanışma toplumumuz için vazgeçilmez kavramlar... Araştırmada toplum olarak önemsediğimiz kavramların neleri içerdiğinin cevabı arandı. Katılanların yarısından fazlası sosyal bir değer olan adaleti işaretledi. Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, “Ortaklıklarımıza sahip çıktıkça farklılıklarımızı da zenginlik olarak görebiliriz” dedi.

  devamı
 • Eğitim temel insan hakkıdır sonuna kadar savunun
  21.05.2017

  Türkiye’nin farklı illerinden 36 kız öğrenci Aydın Doğan Vakfı’nın (ADV) ‘Başarı Bizi İstanbul’a Götürüyor’ projesi kapsamında 16 Mayıs’ta İstanbul’a gelip hayallerini süsleyen üniversiteleri ve kurumları ziyaret etti. Doğan Holding’de düzenlenen törende öğrencilere seslenen ADV Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, “Eğitim temel bir insan hakkıdır, sonuna kadar savunun” diye konuştu.

  devamı
 • Çağdaş Resmin Onur Gecesi
  11.05.2017

  Ressam Neş'e Erdok, Aydın Doğan Ödülü’nü önceki akşam düzenlenen törenle aldı.

  devamı
 • E-ticaretin Ar-Ge merkezi
  24.04.2017

  Hepsiburada e-ticarette yenilikçi ve yerli çözümler için ‘Ar-Ge Merkezi’ni hayata geçiriyor. Merkezde, Hepsiburada kataloğunun yönetimi, online pazarlama platformları, data-analiz sistemleri, kişiselleştirme motorları ve perakende çözümleri gibi birçok önemli alanda projelere öncelik verilecek.

  devamı
 • Robotlardan önce eşitlik sağlanmalı
  19.04.2017

  2016 yılında Microsoft ve KAGİDER işbirliğiyle yapılan yarışmayı bu yıl Aydın Doğan Vakfı da destekliyor. Teknolojinin Kadın Liderleri yarışması hakkında konuşan KAGİDER Başkanı Sanem Oktar, “5.1 milyon işi robotlar yapacak. Kadın-erkek çalışan arasındaki farkı kapatabilmek için çok daha fazla kadının teknoloji alanına girmesi gerekiyor” dedi.

  devamı
 • Girişimlere Hürriyet desteği
  15.04.2017

  14 Nisan’da gerçekleştirilen ve en iyi girişimlerin seçildiği ‘The Pitcher 2017’de Hürriyet CEO’su Çağlar Göğüş’ün duyurduğu üzere Hürriyet, Doğan Holding çatısı altında bulunan Öncü Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ ile birlikte hareket ederek dijital girişimlere yatırımlar yapmayı hedefliyor.

  devamı
 • 33. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Basın Müzesi’nde
  14.04.2017

  33. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması’nın ödül alan ve sergilenmeye değer görülen karikatürleri, Basın Müzesi’nde sergilenmeye başlıyor.

  devamı
 • Varsa yoksa deneyim
  12.04.2017

  Her geçen gün daha fazla kullanmaya başladığımız mobil cihazlar için ürün ve hizmet geliştiren şirketler artık daha fazla deneyime yöneldi. Webrazzi Mobil 2017 etkinliğinde bankacılıktan online TV platformlarına kadar birçok alanda mobil deneyime odaklanıldığı göze çarptı.

  devamı
 • Teşekkürler ‘Canan Abla’!
  11.04.2017

  O, Canan Güllü... Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı...

  devamı
 • Büyük ödül Neş’e Erdok’un
  10.04.2017

  Aydın Doğan Vakfı tarafından kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla verilen "Aydın Doğan Ödülü", bu yıl ressam Neşe Erdok'a verildi.

  devamı
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Sonraki > 
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.