BASIN ODASI

Haberler & Bültenler

 • "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Açıklaması
  14.07.2017

  15 Temmuz 2016 hain darbe girişimi Türkiye’nin demokratik hayatina, birlik ve beraberliğine kastetmiş insanlık dışı bir eylemdir.

  Ülkemizi bir uçurumun kenarına getiren bu darbe girişimine, Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde direnen Milletimize, yüce Meclisimize, Hükümetimize, tüm Siyasi Partilerimize, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Güçlerimizin ezici çoğunluğuna ve sivil topluma şükranlarımızı sunarız.

  devamı
 • Ödüllere göçmen dramı damga vurdu
  20.06.2017

  Bu yıl 34’üncüsü düzenlenen Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması’nda ödül alan karikatürler göçmenlerin dramını anlatan eserler arasından çıktı. Birincilik ödülü yarışmadan daha önce başarı ödülleri kazanan İngiliz karikatürist Ross Thomson’un oldu.

  devamı
 • Karikatür oscarları için geri sayım başladı
  16.06.2017

  Karikatür oscarları için geri sayım başladı.

  devamı
 • Teknolojinin kadın liderleri ilham verdi
  13.06.2017

  Microsoft Türkiye, KAGİDER ve Aydın Doğan Vakfı, Türkiye’nin teknoloji alanındaki rol modeli kadınlarını seçti. 'Teknolojinin Kadın Liderleri' ödül töreninde finalistlerin birbirinden ilginç ve örnek olacak ilham verici öyküleri de paylaşıldı.

  devamı
 • Genç iletişimcilerin mezuniyet coşkusu
  07.06.2017

  Genç iletişimcilerin mezuniyet coşkusu

  devamı
 • Gençler ‘Sevgi’yi karikatürle anlattı
  06.06.2017

  Aydın Doğan Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin iş birliğiyle bu yıl 10’uncusu düzenlenen karikatür yarışmasında dereceye giren genç çizerlere ödülleri verilecek.

  devamı
 • Dünya Kız Çocukları Günü Konferansı'na ödül
  31.05.2017

  AYDIN Doğan Vakfı’nın, UNFPA, UNICEF ve UN Women’ın ortaklığında ve Birleşmiş Milletler Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Grubu danışmanlığında düzenlediği “Dünya Kız Çocukları Günü Konferansı”, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından 16 yıldır verilen Altın Pusula Ödülü’nün sahibi oldu.

  devamı
 • Eğitimsiz tek kız kalmayana kadar devam
  29.05.2017

  AKADEMİK dünyada kadınların karar alma mekanizmalarındaki varlığının artırılması ve akademik liderlikte kadın-erkek dengesinin sağlanması için çaba harcayan Avrupa Kadın Rektörler Derneği (EWORA), beşinci konferansını Brüksel’de düzenledi.

  devamı
 • İlanla satışlarını artıran ilk bayiyim
  26.05.2017

  Türkiye’deki bilinirliği medya sektörüyle olsa da, iş hayatına 1958 yılında otomotiv ve nakliye sektörüyle adım atan Aydın Doğan, ‘Bir Tomofildir Muradımız’ isimli kitapta otomotiv sektörüne ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Doğan, “1960’lı yılların ortalarında ilan yoluyla satışlarını artıran ilk bayi galiba biz olduk. İlanlarımıza en fazla cevap Hürriyet gazetesi okurlarından geldi” dedi.

  devamı
 • Ortak değerlerimiz hepimizin vazgeçilmezi
  23.05.2017

  Doğan Holding öncülüğündeki Türkiye Değerler Araştırması gösterdi ki adalet, ahlak, güven, saygı, dayanışma toplumumuz için vazgeçilmez kavramlar... Araştırmada toplum olarak önemsediğimiz kavramların neleri içerdiğinin cevabı arandı. Katılanların yarısından fazlası sosyal bir değer olan adaleti işaretledi. Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, “Ortaklıklarımıza sahip çıktıkça farklılıklarımızı da zenginlik olarak görebiliriz” dedi.

  devamı
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Sonraki > 
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.