BASIN ODASI

Haberler & Bültenler

 • Geleceğin gazetecileri için imza
  02.02.2018

  Bahçeşehir Üniversitesi ve Doğan Haber Ajansı işbirliğiyle, duayen gazetecilerin ve akademisyenlerin gazeteci adayları yetiştireceği sertifika programı ‘International News Academy (INA)’ bu ay başlıyor. Geleneksel gazetecilik tecrübesini dijital gazetecilik ile birleştiren INA için dün imza töreni yapıldı.

  devamı
 • Büyük Ozana Büyük Ödül
  19.01.2018

  22. Aydın Doğan Ödülü’ne bu yıl halk müziği sanatçısı Arif Sağ layık bulundu. Arif Sağ’a ödülü, nisan ayında düzenlenecek bir törenle takdim edilecek.

  devamı
 • Baba- kıza gençlerden anlamlı ödül
  13.01.2018

  Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yapılan ödül töreninde ender görülen bir gelişme yaşandı. Aydın Doğan yılın en beğenilen işadamı seçilirken Arzuhan Doğan Yalçındağ da en beğenilen işkadını ödülü aldı. Böylece iş dünyası için büyük anlam taşıyan iki ödül gençlerin oylarıyla baba ve kızına gitmiş oldu.

  devamı
 • Güven artarsa gelir de artar
  05.12.2017

  Toplumdaki her türlü kutuplaşma eğilimini gidermeye yönelik başlatılan Ortak Değerler Hareketi’nin ilk konferansında önemli mesajlar verildi. Panelin açılış konuşmasını yapan Begümhan Doğan Faralyalı: “Bilgi ve teknoloji ancak değerler sayesinde bilgeliğe dönüşebilir. Hem bireylerin hem de şirketlerin yapabileceği daha çok şey var” dedi. Selçuk Şirin ise ortak değerler, toplumsal güven artarsa milli gelirin de artacağını belirtti.

  devamı
 • Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması ödülleri sahiplerini buldu
  02.12.2017

  Aydın Doğan Vakfı’nın bu yıl 34’üncüsünü düzenlediği dünyanın en saygın karikatür yarışmalarından olan ‘Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması’ ödülleri önceki akşam Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Osman Hamdi Bey Salonu’nda törenle dağıtıldı.

  devamı
 • Aydın Doğan en etkili 500'de
  01.11.2017

  Amerikan Variety dergisinin editörleri 2 trilyon dolarlık küresel eğlence sektörünün en etkili 500 ismini belirledi. Türkiye’den sadece Doğan Holding kurucusu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın yer aldığı listede Snapchat, Facebook, Alibaba patronları, Shakira, Beyonce gibi sanatçılar bulunuyor. Liste her yıl güncelleniyor.

  devamı
 • Erzincan Lisesi 'Aydın Doğan Öğrenci Merkezi ve Konferans Salonu' açıldı
  25.10.2017

  Aydın Doğan Vakfı'nın Kurucusu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan'ın 1958 yılında mezun olduğu Erzincan Lisesi'nin çok yönlü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapımını üstlendiği 'Aydın Doğan Öğrenci Merkezi ve Konferans Salonu' düzenlenen törenle açıldı. Açılış töreninde Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner duygulu anlar yaşadı.

  devamı
 • Daha iyi bir dünya için kız çocuklarının eğitimine yatırım yapın
  11.10.2017

  Dünya Kız Çocukları Günü Konferansı’nda konuşan Aydın Doğan Vakfı Başkanı Hanzade Doğan Boyner, dünyada okuma yazma bilmeyen ve eğitim hakkından mahrum 1 milyara yakın yetişkinin üçte ikisinin kadın olduğunu belirterek, “Eğer daha iyi bir dünya istiyorsanız kız çocuklarının eğitimine yatırım yapın” dedi.

  devamı
 • Gençler eşitliği tartıştı
  09.10.2017

  AYDIN Doğan Vakfı, UNICEF, UNFPA ve UN Women’ın önderliğinde ve Birleşmiş Milletler Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Grubu’nun danışmanlığında bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü Konferansı öncesinde gençler, iki gün süren çalıştayda bir araya geldi.

  devamı
 • Geleceğe birlikte yürüyelim
  04.10.2017

  Ortak Değerler Hareketi’nin üçüncü durağı Van

  devamı
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Sonraki > 
© 2014 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.